O Firmie IMS


Firma IMS Elektronarzędzia powstała w lipcu 2005 roku. Od początku działalności jest oparta na sprzedaży profesjonalnych maszyn i urządzeń stosowanych w budownictwie i przemyśle. Głównym celem IMS Elektronarzędzia jest nawiązywanie z Klientami długotrwałej współpracy handlowej, dlatego też nasza wyszkolona kadra pracowników zapewnia profesjonalną opiekę w doborze sprzętu, optymalnie dopasowując go do Państwa potrzeb, profilu działalności Firmy i wykonywanych prac. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wiodących marek, których jakość i efektywność jest na najwyższym światowym poziomie.

Atrakcyjne warunki handlowe proponowane przez IMS Elektronarzędzia sprawiają, że oferowane przez nas narzędzia profesjonalne cieszą się dużą popularnością wśród naszych obecnych Klientów.

Proponujemy Państwu nawiązanie stałej współpracy w celu kompleksowej obsługi Państwa Firmy.


ZAMÓWIENIA
Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faksem oraz e-mailem bądź poprzez system zamówień na stronach internetowych IMS Elektronarzędzia
PŁATNOŚCI
Akceptujemy następujące formy płatności:
- gotówka (płatność kurierowi przy odbiorze towaru, płatność i odbiór osobisty w naszym sklepie w Rzeszowie)
- karta płatnicza (płatność i odbiór osobisty w naszym sklepie w Rzeszowie)
- przedpłata na konto (na podstawie faktury pro-forma)
- przelew (po spełnieniu wewnętrznych warunków IMS Elektronarzędzia)
TRANSPORT
Koszty transportu ustalamy indywidualnie do każdego zamówienia.
Dostawy realizujemy:
- firmą kurierską (koszt transportu dostępny w regulaminie zakupów)
- własnym transportem (na terenie Rzeszowa i okolic)
SERWIS
Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę objęte są gwarancją zależną od producenta - od 1 roku do 5 lat (gwarancja komercyjna), 2 lata (gwarancja konsumencka). Zapewniamy serwis pogwarancyjny zakupionych urządzeń.

----------   OFERUJEMY   ----------

ELEKTRONARZĘDZIA
      Proponujemy Państwu profesjonalne elektronarzędzia, stworzone po to, by wykonywać ciężką pracę przez cały, ekstremalnie długi okres ich eksploatacji. Spełniają one najwyższe wymagania odnośnie mocy, precyzji i wytrzymałości. Gwarantują profesjonalne rezultaty pracy.
URZĄDZENIA POMIAROWE, LASEROWE
      Urządzenia laserowo-pomiarowe znajdujące się w naszej ofercie zostały zaprojektowane tak, by radzić sobie w każdych warunkach. Cechują się wyjątkową precyzją wskazań i maksymalną prostotą obsługi, zarówno przy pracach niwelacyjnych, pomiarach odcinków, kątów, spadków, jak i podczas detekcji różnych materiałów i przewodów elektrycznych. Oszczędzają czas i pieniądze. Pozwalają na szybkie i pewne wykonanie pracy.
AGREGATY MALARSKIE
      Agregaty malarskie oferowane przez naszą firmę to przenośne urządzenia do hydrodynamicznego malowania bezpowietrznego, niezbędne przy wykonywaniu prac malarskich i tynkarskich w budynkach, halach, czy innych obiektach, a także w lakierowaniu i malowaniu konstrukcji stalowych i drewnianych. Wykorzystywana w agregatach technika pozwala na nanoszenie idealnych powłok malarskich zapewniając ponadto oszczędność czasu oraz komfort pracy ich użytkownika.
MASZYNY I URZĄDZENIA BUDOWLANE
      Maszyny i urządzenia budowlane, które posiadamy w ofercie, łączą sobie wysoką jakość i szybkość pracy, potężną moc oraz wydajność wraz z komfortem pracy ich operatora. To sprzęt niezbędny na każdym placu budowy.
OBRABIARKI
      Dostarczamy nowoczesne i trwałe rozwiązania dla przemysłu w postaci wysokiej jakości obrabiarek, zapewniając naszym Klientom skuteczne minimalizowanie kosztów produkcji. Maszyny te cechuje niezwykła dokładność obróbki, a także wytrzymałość gwarantująca ciągłą i niezawodną pracę przez długie lata.
TECHNIKA SPAWALNICZA
      Zapewniamy szeroką gamę urządzeń spawalniczych i akcesoriów, wykorzystywanych zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i małych warsztatach
NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE
      Nasza oferta narzędzi pneumatycznych i techniki sprężonego powietrza obejmuje całą gamę urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego, meblarskiego, hutnictwa, itp. To urządzenia precyzyjne, trwałe i niezawodne.
MYJKI CIŚNIENIOWE I MASZYNY CZYSZCZĄCE
      W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór myjek mobilnych i stacjonarnych, zimno i gorąco wodnych, stosowanych zarówno w pracach ciężkich jak i do użytku domowego. Ponadto, oferujemy pełną gamę odkurzaczy przemysłowych i specjalnych, maszyn do czyszczenia podłóg, mycia i prania dywanów, wykładzin, tapicerek samochodowych, zamiatarek i szorowarek. Wszystkie urządzenia zaprojektowano tak, by dostosować je do najbardziej wymagających potrzeb czyszczenia.
NARZĘDZIA OGRODOWE
      Ofertę naszą uzupełnia pełna gama kos, kosiarek spalinowych oraz pilarek łańcuchowych. Znajdziecie tu Państwo urządzenia przeznaczone do amatorskiego użytku jak codzienna pielęgnacja trawników czy też przygotowanie drewna opałowego, jak również profesjonalne maszyny przeznaczone dla zawodowców zajmujących się utrzymywaniem terenów zielonych oraz do ciężkiej pracy w lesie.
 

----------   GALERIA ZDJĘĆ   ----------

Wkrótce pojawi się galeria zdjęć naszego sklepu w Rzeszowie

strona główna \ O Firmie IMS